Eko-Dekoracje 

W Eko-Deko oprócz zdrowej żywności, pysznych herbat i naturalnych kosmetyków znajdziecie także rękodzieło: przedmioty zdobione techniką decoupage, ręcznie wykonaną biżuterię, koronkowe serwety, dekoracje świąteczne, a także inne gadżety dekoracyjne i użytkowe, wykonane z drewna, szkła, ceramiki, metalu lub innych naturalnych surowców.

A oto przykłady:
Decoupage


Haftowane i dziergane...

Dekoracje okolicznościowe w stylu ekoRęcznie wykonana biżuteriaCeramika i porcelanaNiepowtarzalne, ręcznie wykonane kartki okolicznościowe

Skarby z masy solnej

2 komentarze:

  1. Witam, dekoracje piekne. A pomysł na biznes z eko-produktami świetny. Jak na to wpadłaś? I jak ci idzie? Czy ludzie są już na tyle "świadomi" i chętni by sięgać po tego typu produkty?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję:) Eko-produkty interesowały mnie chyba od zawsze, jako żywnośc, jako kosmetyki i jako dekoracje - lubię naturalny styl. Czy ludzie są swiadomi? Hm... mam mieszane uczucia na ten temat. Maja ogolne pojecie o zagrożeniach współczesego swiata, o korzyściach z "powrotu do natury" w kazdym wymiarze życia, ale do wcielania wiedzy w życie i codziennej praktyki... droga jeszcze daleka.

      Usuń