poniedziałek, 25 listopada 2013

Naturalne farbowanie - naturalny brąz

Henna ELD Brąz w proszku

Farby ELD cieszą się zainteresowaniem pań odwiedzajacych Eko-Deko i, co bardzo nas cieszy, także wśród czytelniczek bloga.Najważniejsze są efekty, dlatego prezentujemy fotograficznie farbę ELD w kolorze brązu:)

Kolejna nasza klientka-testerka wypróbowała już farbę w tubie (kolor brąz), po kilku tygodniach, dla pokrycia odrostów (i pierwszych siwych włosów) oraz odświeżenia koloru zastosowała brąz w proszku. 

Bardziej intensywny kolor zrekompensował nieco trudniejszą aplikację. Farba w proszku okazała sie także nieco trwalsza, dlatego kolejne farbowanie (po upływie kilku tygodni) również wykonano farbą w proszku. Zdjęcia, (niestety w sztucznym świetle, ale pojawią się i w dziennym) wykonane zostały 3 dni po tym właśnie farbowaniu.Warto dodać, że włosy przed farbowaniami były mocno zniszczone po trwałej. Obecnie są w bardzo dobrej kondycji, co potwierdza nie tylko użytkowniczka, ale także fryzjerki. Kolor jest naturalny, intensywny i, co ciekawe, mimo może nie dość starannej aplikacji, równomierny:) 

Nasza testerka, do pielęgnacji włosów farbowanych naturlanymi farbami poleca naturalne kosmetyki przedłużajace trwałosć koloru - szampon i odżywkę firmy Fitomed do włosów koloryzowanych na ciemne odcienie, z henną i harbatą. 


Niebawem kolejne efekty farbowania i konkurs dla czytelniczek:)

Zapraszam do śledzenia bloga.

Pozdrawiam:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz