sobota, 26 kwietnia 2014

Kawa zamiast zestawu witamin - suplement dla ciężarnych Mama Coffee

Mama Coffee - filiżanka kawy zamiast tabletki
   Kwas foliowy, witamina C, B-kompleks... nikomu chyba  nie trzeba wyjasniać, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu cżłowieka. Są też niezbędne do jego rozwoju, a konsekwencje ich niedoborów w okresie rozwoju prenatalnego są poważne i nieodwracalne. Dlatego właśnie tak ważne jest zapewnienie odpowiedniej podaży witamin kobietom planujacym ciążę, w ciąży i karmiącym. 
  Niestety, jakość współczesnej żywności pozostawia wiele do życzenia. Skomponowanie diety zapewniejącej optymalne zaspokojenie potrzeb organizmu jest niemal niemożliwe bez suplementacji. Tym bardziej, że nasze nawyki żywieniowe również nie ułatwiają tego zadania...

   Firma ADAMED wprowadziła ostatnio niezwykle wygodny i kompleksowy produkt - suplement dla przyszłych mam. Jest to zbożowa kawa wzbogacona o kompleks witamin dopasowany od potrzeb kobiet planujacych ciaże, ciezarnych i karmiących. Ale nie tylko:) Filiżanka kawy to sposób na dostarczenie 25% dziennego zapotrzebowania na szereg witamin.  W składzie oprócz kawy jęczmiennej i witamin znajdziemy jedynie maltodekstrynę, (związek pochodzenia roślinnego - węglowodan, otrzymywany w procesie hydrolizy skrobi, bezpieczny dla człowieka) która jest nosnikiem witaminowego kompleksu. (W kawach smakowych będzie tam także aromat wanilii lub toffi).
 
   Warto wypróbować:)


Z opakowania produktu: 
Mama Coffee jest suplementem diety w formie rozpuszczalnej, naturalnej kawy zbożowej z jęczmienia. Mama Coffee przeznaczona jest dla kobiet planujących ciążę, będących w ciąży oraz dla matek karmiących piersią. Zawiera kwas foliowy oraz kompleks witamin. 

Kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży oraz wspomaga prawidłową produkcję krwi. Wraz z witaminą C i B6 wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a wspólnie z witaminą B12 bierze udział w procesie podziału komórek. Kwas foliowy, witaminy B2, B6, B12 oraz niacyna przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Wiele smakoszek kawy z żalem rozstaje się podczas ciąży i karmienia piersią z przyjemnością picia kawy. Mama Coffee rozwiązuje tę trudność – oprócz świetnego smaku uzupełnia dietę w składniki ważne dla organizmu matki i dziecka.
Mama Coffee dostępna jest w trzech smakach: naturalnej kawy, waniliowym i toffi.


Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz